Maltepe Nişan Salonu

Bir düğün günü kadar öneme sahip olan Nişan organizasyonu için Maltepe Salonumuzla sizlere hizmet veriyoruz. İki farklı kapasitede salona sahip olan firmamız siz ve değerli davetlilerinizi Lüks salonların en yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile ağırlamaktan mutluluk duyar. Maltepe'de en çok tercih edilen Nişan Organizasyon salonu olarak hatasız ve eksiksiz hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan günü için güleryüzlü ekibimizle ve sizlerle kadar heyecanla yanınızdayız.

Nişan Salonu Konumu

İstanbul Maltepe ilçesi ile Kartal ilçesi sınırları arasında bulunan salonlarımız herkesin araçları veya toplu ulaşımla kolay bulabileceği bir lokasyondadır. Salon kiralama yanında Nişan için çeşitli organizasyonlar da  bünyemizde yapılabilmektedir. Özel ekiplerimiz ve uzun yıllardır sağladığımız tecrübe ile en güzel anlarınıza eşlik ediyoruz.

Nişan gününüz için özenle hazırlamış olduğumuz salonlarımız hem sizleri etkileyecek hemde misafirlerinize unutulmaz bir vakit yaşatacaktır. Evliliğe giden bu mutlu gün için salon arayışınızda mutlaka Yakamoz Düğün salonlarını ziyaret ediniz.